NOVÝ KONFIGURÁTOR DVEŘÍ

Zpět na výpis článků
Články

Jak najít ideální dveře pro váš domov pouhými několika kliknutími?

Zjednodušte si cestu k vašim vysněným vchodovým dveřím díky novému konfigurátoru PERITO. Snadno se používá a máte možnost virtuálně přenést zvolené dveře až k vám domů. Staňte se na chvilku grafikem a vytvořte pár kliknutími vizualizaci užšího výběru dveří, mezi kterými se můžete v klidu rozhodovat.

Jistě uvítáte některé bonusové funkce, které Vám práci ještě více usnadní. Konfigurátor dveří můžete používat v PC, tabletu i v mobilu. Snadno tak můžete konfigurovat kdekoliv, a to i na cestách.

Další velkou předností je možnost uložení rozpracované či hotové konfigurace. Můžete se tak díky unikátnímu kódu k práci kdykoliv vrátit nebo s tímto kódem pokračovat s upřesněním parametrů u našich partnerů (prodejců oken a dveří) a získat tak cenovou nabídku. Hotovou konfiguraci si můžete uložit také jako pdf, poslat e-mailem či vytisknout.

Celé prostředí je velmi intuitivní a provede vás jednotlivými kroky.

Nejprve si zvolíte materiálové provedení a vyberete si produktovou řadu, nebo pokud u nás nejste poprvé, můžete vyhledat přímo jeden z více než 200 nabízených modelů.

Záleží nám na každém detailu a proto tomu ani zde není jinak. Nasimulovat můžete nejen parametry modelu, ale také např. zvolit, zda máte plánovaný nadsvětlík či boční fixní prosklení. Jistě si díky této možnosti lépe představíte finální dveře jako celek.

Konfigurace výplně vchodových dveří je plná možností. Vyzkoušet můžete nepřebernou škálu povrchových úprav nejen pro exteriérovou, ale i interiérovou stranu dveří. Na výběr máte z barev RAL, strukturálních barev i z dekorativních fólií imitujících vzhled dřeva. Grafickým vyobrazením vám také usnadníme představu při volbě vložené či překryvné varianty rámu křídla dveří.

S barvami si můžete pohrát také na fasádě při základním náhledu dveří. Jistě ale oceníte i funkci vložení zvolených dveří do modelového domu či do vaší vlastní reálné fotografie.

Snadno vyzkoušíte nabízené ornamentní či dekorativní prosklení pro danou výplň.

Pro usnadnění následné komunikace s našimi partnery (prodejci oken a dveří), můžete doplnit i přesné či přibližné rozměry požadovaných vchodových dveří, také zda se jedná o pravé či levé, dovnitř či ven otvíravé dveře.

Na závěr, jak jsme již zmiňovali výše, si můžete vygenerovat unikátní kód, uložit konfiguraci jako pdf, poslat konfiguraci e-mailem či jednoduše vytisknout celou specifikaci. S těmito údaji můžete oslovit naše partnery s poměrně jasně danou poptávkou a můžete bez delších průtahů obdržet cenovou nabídku.

Věříme, že vás práce s novým konfigurátorem dveří bude bavit a zároveň vám usnadní volbu vašich vchodových dveří.

 

 
 
Nový konfigurátor dvěří