O společnosti

Vážení zákazníci,
vítejte na webových stránkách společnosti PERITO s.r.o.

Společnost PERITO s.r.o. vznikla v roce 1995. Již v roce 1998 se připravovala na sériovou výrobu dveřních výplní, která byla zahájena v únoru následujícího roku.

Po celou dobu své působnosti se snažíme nabídnout co nejširší sortiment tvarů a typů dveřních výplní s ohledem na moderní vzhled i kvalitu používaných materiálů. Vždy klademe důraz na kvalitu svých výrobků stejně jako na budování vztahů se svými odběrateli na domácích i zahraničních trzích.

Naší prioritou je nejen vyrábět zboží konkurenceschopné v evropských zemích, ale také průběžně informovat odběratele i koncové zákazníky o vývoji námi vyráběných produktů, materiálech, technologických a montážních postupech, výsledcích zkoušek certifikačních orgánů a podobně.

Základním kamenem výroby se staly dveřní výplně, jakožto komponenty pro výrobu vchodových dveří z plastových a hliníkových profilů. Vyrábíme tedy polotovar dle výběru koncového zákazníka a tento dodáváme výrobcům plastových a hliníkových oken a dveří. Tito výrobci dveřní výplň nainstalují do připravených křídel a rámů a dodávají tak koncovému zákazníkovi kompletní výrobek – vchodové dveře.
Další nedílnou součástí nabídky jsou tzv. PER-IZOL desky – hladké výplňové desky pro příčkové vchodové dveře, okopové části např. zimních zahrad a dalších profilových sestav.

Prostřednictvím těchto webových stránek bychom Vám chtěli sdělit co nejvíce informací o našich produktech, výhodách i rizicích jednotlivých výrobků a samozřejmě Vám představit kompletní sortiment dveřních výplní s možností vybrat a sestavit si design Vašich vchodových dveří dle Vašich požadavků a Vašeho vkusu.

Věříme, že budete s našimi výrobky i službami plně spokojeni a naplníme Vaše představy o vzhledu a kvalitě dveřní výplně právě pro Vaše nové vchodové dveře.

Pro jakékoliv doplňující informace kontaktujte prosím naše partnery – prodejce plastových či hliníkových oken a dveří. Pokud jste si ještě konkrétního dodavatele nevybrali, nabízíme Vám výběr z partnerů PERITO v sekci PRODEJNÍ MÍSTA.

mapa

Nová hala v Dobšicích u Znojma

 
 
Nový konfigurátor dvěří