Poznejte Perito

O nás
Výrobní hala

O FIRMĚ PERITO

Vznik společnosti PERITO s.r.o. se datuje do roku 1995, kdy jí vdechují život zakladatelé a současní majitelé pánové Kočí s Valáškem.

PERITO je tradiční, ryze českou společností, která se již od svého vzniku zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej ozdobných dveřních panelů. Postupnými krůčky, inovacemi produktů, technologií a pracovních postupů se zařadila mezi nejúspěšnější společnosti na trhu ve svém oboru, o čemž svědčí stovky tisíc realizovaných vchodových dveří s ozdobným panelem PERITO po celé Evropě, ale i mimo území Evropy.

Základním kamenem výroby se staly dveřní výplně, jakožto komponenty pro výrobu vchodových dveří z plastových a hliníkových profilů. Vyrábíme tedy polotovar dle výběru koncového zákazníka a tento dodáváme výrobcům a prodejcům plastových a hliníkových oken a dveří. Tito výrobci dveřní výplň nainstalují do připravených křídel a rámů a dodávají tak koncovému zákazníkovi kompletní výrobek – vchodové dveře.

Další nedílnou součástí nabídky jsou tzv. PER-IZOL desky – hladké výplňové desky pro příčkové vchodové dveře, okopové části např. zimních zahrad a dalších profilových sestav.

O nás

27+

let zkušeností

O nás

250 000+

spokojených zákazníků

O nás

200+

modelů dveří

O nás

300+

dekorativních možností

O nás

500+

spolupracujících partnerů

2023
O nás

NOVÉ LOGO

PERITO mění logo. Od 1. 8. 2023 se naši zákazníci mohou setkávat s novým logem společnosti. Ruku v ruce s novým logem pak přinášíme pro naše zákazníky i nové webové stránky.
O nás

NOVÝ KONFIGURÁTOR

Spouštíme nový konfigurátor vchodových dveří, který vás intuitivně provede všemi modely a jejich možnostmi provedení.
2020
2016
O nás

NOVÁ SÉRIE – ALU SMART

Do prodeje se dostávájí první dveře s výplněmi ALU SMART přinášející pestrý design a příjemnou cenu.
O nás

PRÁŠKOVÁ LAKOVNA

Startujeme provoz práškové lakovny a posouváme kvalitu povrchové úpravy hliníkových dveřních výplní na novou a vyšší úroveň.
2015
2013
O nás

DIVIZE HLINÍK

Zakládáme divizi AL pro zahájení produkce nové řady hliníkových dveřních výplní.

Napište nám

Zajímají vás informace o našich výrobcích nebo cokoliv jiného?

Prodejci Konfigurátor dveří