Domovská stránka /Blog / Sortiment doplňků pro vchodové dveře

Sortiment doplňků pro vchodové dveře

Doplňky vchodových dveří a především madla výrazným způsobem dotváří vzhled dveří.

V nabídce PERITO můžete vybírat různé typy nejen madel, ale i klik a rozet.

Madla se liší v první řadě způsobem uchycení. Madla vyosená, kde jsou kotvící nožky viditelné. Ještě elegantnější jsou madla kolmá, která jsou zabudována přímo do těla výplně vchodových dveří a konzoly jsou navíc vizuálně skryty přímo pod madlem. Novinkou jsou madla bez přesahu (kotvená na koncích). Tyto madla je možné při kratší délce umístit i horizontálně, čímž se vytváří prostor pro velmi zajímavý design. Stále více v oblibě jsou dveřní výplně bez prosklení, na kterých skvěle vynikne dominantní prvek v podobě zápustného madla s lemem. U plných dveří docílíte efektního prosvětlení zádveří pomocí bočního fixního prosklení.

Sortiment doplňků pro vchodové dveře (post title)

Rozdíly jsou i v nabízené délce či tvaru madla. Trubková madla se většinou hodí ke klasickým výplním. Hranatá čtvercová nebo obdélníková provedení jsou ideálním řešením pro modernější vchodové dveře.

Nabídka povrchových úprav doplňků je také poměrně bohatá a umožňuje tak vyladit dveře k dokonalosti. Nerezová či u některých typů dřevěná úprava je v sortimentu PERITO již standardně, novinkou je ale rozšíření o elegantní černé doplňky (madla, kliky, ale i rozety).

Jemné bodové podsvícení předsazených madel, popřípadě zápustná madla osvícená LED páskem, dotváří při setmění jednoznačný orientační bod. Toto osvětlení je záměrně dodáváno ve studené bílé, aby se ještě více umocnil vzhled doplňku jako dominanta na ploše výplně. Hladké výplně v kombinaci s designovým podsvíceným madlem působí čistě a elegantně především na moderních stavbách.

U řad ELEGANCE, ENTRY a SMART je nyní dokonce možnost doladit dveře i černými aplikacemi (rámečky kolem skel, nerezové horizontální/vertikální proužky či nuty).

TIP! Černé doplňky a aplikace skvěle ladí například s trendy dřevodekory Turner Oak nebo Irish Oak.

Sortiment doplňků pro vchodové dveře

Umístění madla je nutno konzultovat s výrobcem (partneři PERITO – prodejci oken a dveří) na základě typu a velikosti dveřní výplně.

U klik máte volbu mezi rozetovou a štítkovou, černou a nerezovou variantou.

Všechny doplňky pro výplně jsou uvedeny v sekci DOPLŇKY. Více informací ohledně dostupnosti obdržíte na prodejních místech partnerů PERITO.

Jak doplňky vypadají v jednotlivých výplních si můžete prohlédnout v našem konfigurátoru

Přejít do konfigurátoru

Přečtěte si také

Prodejci Konfigurátor dveří