Domovská stránka /Blog / Entry – s těmito dveřmi neuděláte chybu

Správná volba vchodových dveří

Entry – s těmito dveřmi neuděláte chybu

Přemýšlíte o nových vchodových dveřích a nevíte, jak se v široké nabídce možností zorientovat a vybrat to nejlepší pro vás?

K výběru vchodových dveří můžete přistoupit různými způsoby. Určitě vás nasměrují důvody, kvůli kterým jste se rozhodli dveře řešit. Staré dveře se vám už nelíbí nebo neslouží dobře. Řešíte celkovou rekonstrukci bydlení a tam se vám již staré dveře nehodí. Chcete nějaké modernější, stylovější a s lepšími tepelně izolačními vlastnostmi. Nebo realizujete novostavbu a již jste došli do fáze, že potřebujete dům zavřít a vybíráte nejvhodnější okna a dveře. Všechny tyto důvody a rozdílné podmínky kladou i různorodé nároky na vchodové dveře a ovlivňují jejich výběr.

V první řadě byste si měli ujasnit, z jakého materiálu by vaše otvorové výplně (okna, dveře) měly být. V poslední době je velmi moderním materiálem hliník. Jeho využití posunulo tento obor do vyšší úrovně. Hliník umožňuje technické a estetické možnosti, které u jiných variant nejsou možné. Obrovská škála barev laků a dalších povrchových úprav v souladu s designovými drážkami, zapuštěnými nerezovými aplikacemi nebo exkluzivním gravírováním různých motivů udělá z každých dveří originál, který bude odrazem vašich představ. Volbou hliníkových vchodových dveří určitě chybu neuděláte. U těchto prvotřídních výrobků je však potřeba počítat s vyšší cenou.

Hliník je skvělý materiál. Přesto si plast vedle něj stále drží svou stabilní a nezanedbatelnou pozici.

Naštěstí doba, kdy byl náš trh zahlcen nekvalitními plastovými okny a dveřmi, které se na první pohled tvářily funkčně, je již za námi. Je dobře, že si zákazníci uvědomili, že okna a dveře jsou velmi důležitou součástí našich domovů, kterou denně používáme. Vchodové dveře jsou dokonce nejvíce namáhanou otvorovou výplní. Otevřeme a zavřeme je několikrát denně. Z jejich kvalitativních parametrů bychom tedy neměli slevovat.

Pokud svým výběrem míříte do sortimentu plastových dveří, zajímejte se o technické parametry a renomé výrobce. Plastové dveře mají za sebou již určitou historii a zkušení výrobci a montážníci by vám měli poradit, co je pro vaše podmínky nejlepší řešení.

Dle našich zkušeností vám jako nejlepší řešení pro plastové dveře můžeme doporučit výběr z řady ENTRY. Modely z této skupiny vynikají hned několika přednostmi. Jako jediné ze sortimentu pro plastové dveře umožňují jednostranné překrytí dveřního křídla. Díky tomu získají vaše vchodové dveře krásný čistý vzhled bez viditelného křídlového rámu. Tím ale zdaleka nekončíme. V nabídce ENTRY jsou i modely, u kterých můžete kombinovat více barev na povrchu, ozvláštnit je lakovanou designovou drážkou nebo zapuštěnou nerezovou aplikací. Speciální konstrukce pak umožňuje v případě potřeby i výměnu poškozeného prosklení. Nejpodstatnější předností je však samotný materiál, který tvoří exteriér dveřních výplní ENTRY. Směs pryskyřice protkané skleněným vláknem dodává dveřím s touto výplní bezkonkurenční technické vlastnosti, které se promítají do fyzikálních vlastností dveří a následně pak do bezproblémové funkčnosti. To je možné ještě více umocnit zpevněním lepeného spoje při překryvné variantě.

Volbou modelů z řady ENTRY tak získáte vchodové dveře, které jsou nejen esteticky jedinečné, ale vykazují i skvělé technické vlastnosti a téměř bezúdržbové fungování.

Tak neváhejte a vyberte si ty nejlepší pro vás na perito.cz

Entry - s těmito dveřmi neuděláte chybu (post title)

Přečtěte si také

Prodejci Konfigurátor dveří