PERITO POMÁHÁ OBĚTEM TORNÁDA NA MORAVĚ

Zpět na výpis článků
Články

„Je to velké neštěstí. K nastalé situaci rozhodně nejsme lhostejní a soucítíme se všemi našimi sousedy, které to zasáhlo,“ říkají oba majitelé PERITA o historicky největším tornádu na našem území, které nejcitelněji zasáhlo jihomoravské Břeclavsko a Hodonínsko, a s nimi také obce, poblíž nichž žijí i zaměstnanci společnosti PERITO se svými rodinami.

„Rozhodnutí pomoci bylo samozřejmostí. Pomoc, kterou jsme do této oblasti nasměrovali byla cílena na konkrétní požadavky i mimo náš obor. Jednalo se jak o dodávky našich produktů, tak i o stavební materiál v podobě několika palet interiérových konstrukčních desek a dodávky střešních latí. Další formy pomoci jsou v běhu. Nemáme sice neomezené možnosti, ale stanovili jsme si několik set tisícový budget a ten jsme pro tyto účely využili. A víme, že to byly dobře užité prostředky,“ doplňují.

Solidarita, která se v těchto těžkých chvílích u Čechů projevuje je neuvěřitelná. Každý, kdo se do pomoci zapojil si zaslouží velké díky. Přímo na místě pomáhali i někteří z našich kolegů ať už z řad dobrovolných hasičů nebo čistě jako soucitní spoluobčané.

Jsme hrdí, že jsme součástí týmu, kterému nejsou lhostejné osudy jiných lidí.

 

 
 
Nový konfigurátor dvěří