Možnosti provedení produktových řad

VÝPLNĚ PRO PLASTOVÉ DVEŘE

Produktová řada ENTRY

Nejvyšší modelová řada výplní pro plastové dveře vyrobena z kompozitního materiálu. Překryvné dveřní výplně představují designový a funkční vrchol celé nabídky ENTRY. Svým vzhledem posouvají plastové vchodové dveře na ještě vyšší úroveň. Zlepšují tepelně izolační vlastnosti, protihlukovou izolaci i mechanické parametry celých dveří. Díky tomu se stávají standardním řešením pro moderní domy.

Možnost překrytí křídla a výměny skla v řadě ENTRY

Modely lze dodat jak v klasické vložené, tak v designové překryvné variantě. Exteriérová deska výplně se lepí přímo na dveřní křídlo, jehož profil překrývá po celé ploše. Výsledkem je originální a elegantní vzhled, který byl na našem trhu donedávna dostupný pouze u výrazně dražších hliníkových dveří.
Exteriérová deska je doplněna nerezovými rámečky nebo drážkami (nutami), které lze pouze lakovat do barvy RAL. Interiérovou desku zdobí pouze nerezový nebo zasklívací rámeček, který umožňuje případnou výměnu skla při jeho rozbití. U většiny modelů z této řady lze objednat i praktickou okopovou lištu z nerezového plechu. Součinitel prostupu tepla činí dle tloušťky výplně cca 0,4 – 0,8 W/(m2K).

Možnosti povrchové úpravy

V sérii ENTRY máte možnost vybrat z různých dekoračních fólií a z široké palety odstínů RAL. Aktuální nabídku fólií získáte u vámi zvoleného partnera PERITO.

Ukázky dveří s výplněmi ENTRY

Řada HPL – série elegance, vizual a premium

HPL (High Pressure Laminate) vysokotlaký laminát vyznačující se vysokou pevností, stálobarevností, odolností vůči povětrnostním vlivům a snadnou údržbou. Doporučujeme volit silnější varianty výplní v tloušťkách cca 40 mm. Hodnoty součinitele tepelné prostupnosti jsou výrazně příznivější, nežli u základních dříve často používaných tlouštěk (24 mm).

Série ELEGANCE – dveřní výplně moderních tvarů, jejichž hladký design a provedení navíc doplněno elegantními nerezovými aplikacemi. Výplně jsou vyrobeny z desek HPL, ale lze volit i v provedení ALU.

Série VIZUAL – dveřní výplně čistého vzhledu jejichž design není doplněn žádným dalším ozdobným prvkem. Výplně jsou vyrobeny z desek HPL, ale lze volit i v provedení ALU.

Série PREMIUM – prémiové dveřní výplně zdobené montovanými plastickými rámečky. Použitá technologie umožňuje případnou výměnu rozbitého skla. Výplně jsou vyrobeny z desek HPL, ale lze volit i v provedení ALU.

Možnosti povrchové úpravy

U této řady můžete vybírat z velké nabídky dekoračních fólií. Rovněž paleta nástřiků barvami RAL je téměř neomezená. Aktuální nabídku fólií získáte u vámi zvoleného partnera PERITO.

Produktová řada ABS – série classic a technic

ABS (Akrylonitrilbutadienstyren) amorfní termoplastický kopolymer. Tuhý, houževnatý, odolný proti nízkým i vysokým teplotám a vůči mechanickému poškození.

Dveřní výplně klasických a geometrických tvarů tvořené plastickými rámečky v kombinaci s širokou nabídkou ornamentních skel. Použitou technologií získávají výplně své charakteristické ozdobné rámečky.

Série CLASSIC – plastové výplně kombinují elegantní oblé tvary s bohatými možnostmi prosklení. Ani omezenější nabídka dostupných dekorů jim nebrání zachovávat si po dlouhá léta vysokou oblíbenost mezi zákazníky.

Série TECHNIC– kombinace nekomplikovaných geometrických tvarů, oblíbených dekorů a široké nabídky prosklení stojí za trvalým úspěchem a popularitou řady technic.

Možnosti povrchové úpravy

V řadě ABS máte možnost vybrat z několika dekoračních fólií. Aktuální nabídku fólií získáte u vámi zvoleného partnera PERITO.

Produktová řada basic

Cenově zvýhodněné výplně vizuálně čistých tvarů. Modely nepřinášejí tak bohatou standardní nabídku dekorů a prosklení, překvapí však svou cenou i moderním nadčasovým vzhledem. Výplně jsou vyrobeny z desek HPL a drží si tím velice vysoký standard kvality.

Možnosti povrchové úpravy

V řadě basic máte možnost vybrat z velkého množství dekoračních fólií. Aktuální nabídku fólií získáte u vámi zvoleného partnera PERITO.

VÝPLNĚ PRO HLINÍKOVÉ DVEŘE

Produktová řada ALU DESIGN

Výplně ALU DESIGN spojuje do posledního detailu propracovaný vzhled, kvalitní materiály a dokonalé zpracování. Díky spolupráci s uznávaným designérem MgA. Petrem Novaguem nabízíme nepřehlédnutelné a neokoukané tvary vchodových dveří. Speciálně navržená vitrážová skla skvěle doplňují celkový vzhled nejen výplně, ale i bočních fixů. Doporučujeme volit jednostranně či oboustranně překryvnou variantu, která u hliníkových dveří již jen podtrhne celkový luxusní vzhled. Praktická a zároveň designová okopová lišta nebo volba toho správného madla je již jen na vás. V současné době je trendy kolmé madlo nebo použití biometrických přístupových systémů (například odemčení otiskem prstu). Hodnoty součinitele tepelné prostupnosti jsou závislé především na volbě vložené, jednostranně či oboustranně překryvné varianty, kde se také liší použití dvojskla až čtyřskla (hodnoty U od cca 0,64 – 0,42 W/m2K). Technická specifikace řady ALU DESIGN ZDE.

Možnosti povrchové úpravy

V řadě ALU DESIGN máte možnost nejen volit z různých technologií povrchových úprav, ale i jejich kombinaci. Standardní lakování do odstínů RAL je doplněno nabídkou strukturálních barev a také dřevodekorů v různém provedení (dekorační fólie a technologie DECORAL). Aktuální nabídku všech možností povrchových úprav získáte u vámi zvoleného partnera PERITO.

Produktová řada ALU SMART

Výplně ALU SMART definuje klasický vzhled a materiály poskytující dveřím dlouhou životnost. Oblíbené, skutečně nadčasové tvary, široká paleta povrchových úprav, technické provedení odpovídající současným trendům a v neposlední řadě také zajímavá cena. Jednoznačně chytrá volba pro moderní domov. I v řadě ALU SMART celkový vzhled podpoříte volbou správných doplňků jako je okopová lišta, kolmé nebo vyosené madlo, prosklení a další.

Možnosti povrchové úpravy

V řadě ALU SMART je standardní lakování do odstínů RAL doplněno nabídkou strukturálních barev a také dřevodekorů v různém provedení (dekorační fólie a technologie DECORAL). Aktuální nabídku všech možností povrchových úprav získáte u vámi zvoleného partnera PERITO.

ŘADA GLASS

Unikátní řada skleněných dveří nadchne všechny, kteří se chtějí odlišit. Nenechte se zmýlit relativně malým počtem modelů, řada GLASS je totiž připravena uskutečnit vaše vlastní představy a návrhy. Směle se tak můžete stát skutečným tvůrcem svých dveří. Váš návrh v kombinaci s impozantním použitím skla tak vytvoří osobité dílo pro váš domov. Více informací k INDIVIDUÁLNÍMU NÁVRHU najdete ZDE nebo u vámi zvoleného partnera PERITO. Maximální tloušťka výplně je 40 mm a použití trojskla s designovým motivem je standardem. Technická specifikace řady GLASS ZDE.

Možnosti povrchové úpravy

U řady GLASS můžete pro standardní modely vybírat z přesně stanovených barev v odstínech RAL. Pro individuální návrh jsou barevné možnosti na poptávku.

 
 
Skleněné vchodové dveře Glass Skleněné vchodové dveře Glass