Jádra – složení vnitřního sendviče

Společnost PERITO dbá na to, aby všechny výrobky vždy odpovídaly nejvyšší kvalitě. Různé druhy sendvičů se liší použitými materiály a výztuhami, o kterých se informujte u svého dodavatele dveří.

Jádro P


NOVINKA
Dilatační jádro se speciální pružnou vrstvou je určeno do podmínek, kde jsou zvýšené nároky na dilataci. Je možné ho zvolit u produktových řad VIZUAL a ELEGANCE. Je nutné věnovat pozornost specifickému způsobu zasklení výplně.
Zasklívací předpis pro stažení.

Více o jádru P

Jádro A

Jádro „A“ je tvořeno samotným extrudovaným polystyrenem. Toto jádro je plně dostačující pro použití ve všech typech HPL/ALU výplní a je zbytečné volit jádro jiné. Zbytečně se zvyšuje také cena kompletního výrobku.
U výplní plastových je toto jádro dostačující u všech bílých variant s menší plochou prosklení. V případě větší plochy prosklení (Stela S2, S3 , Eva S8 atd.) doporučujeme zvolit jádro „D“.

Jádro B

Jádro „B“ je lepeným sendvičem ve složení 2 desek z extrudovaného polystyrenu, mezi nimiž je vlepena hliníková plotna o síle 1 mm. Toto jádro má zvýšenou bezpečnostní odolnost, ovšem není doložena certifikátem. Certifikát bezpečnosti je možné získat pouze pro kompletní vchodové dveře, ne pro samotnou dveřní výplň. Jádro se používá pouze pro hladké bílé desky PVC o rozměru 2000 × 1000 mm, nebo pro desky v dekoru o rozměru 2150 × 900 mm.

Jádro D

Jádro „D“ je vyrobeno kombinací extrudovaného polystyrenu a výztuhy o síle 10 mm. Tato skladba vykazuje optimální pružnost a pevnost jádra, je tedy ideální pro použití v „rizikových“ plastových dveřních výplních s povrchovou úpravou dekoru dřeva. Doporučuje se pouze pro ABS výplně.

Tepelné prostupnosti pro jednotlivé DV naleznete zde

 

 
 
Nový konfigurátor dvěří