Domovská stránka /Blog / Podtrhněte krásu vašeho domu

Podtrhněte krásu svého domu

Nadčasový design pro Váš dům

Vchodové dveře jsou vstupní bránou do každého domova. Máte možnost vybírat ze široké nabídky modelů z materiálů dřevo, plast, hliník a sklo. Hliníkové dveře odpovídají trendům, drží krok s moderní architekturou a jsou nejlepší volbou také z hlediska životnosti a odolnosti proti povětrnostním vlivům. U žádného jiného materiálu nedosáhnete takového designu, precizního provedení detailů a kombinace barev. Uspokojení najde i náročný zákazník, který chce pro svůj dům něco neobvyklého. Například špičkový český designér a držitel několika celosvětově uznávaných ocenění REDDOT MgA. Petr Novague navrhoval, pro českého výrobce PERITO, ucelenou řadu originálních dveří.

Vstupní dveře pro nízkoenergetické a pasivní domy

Podtrhněte krásu vašeho domu

Tepelně-izolační vlastnosti představují nejvýznamnější faktor při výběru nízkoenergetických a pasivních domů a týkají se jak stavebních materiálů, tak výplňových prvků a tedy i vchodových dveří. Hodnota tepelné prostupnosti se značí jako „Ud“. Aby tato hodnota u vchodových dveří splňovala požadavky pro pasivní domy, musí být pod 0,8 W / (m2K). Na tuto hodnotu má zásadní vliv i konstrukce a tloušťka použitého profilu včetně dveřního panelu. V nabídce je i, dnes velice často používané, prosklení trojsklem.

Nové technologie – odemkněte vlastním prstem!

Spolu s kvalitními dveřmi můžete svoji bezpečnost zvýšit i speciálními zámky se čtečkou otisků prstů. Inteligentní zabudovaný software má výbornou paměť a učí se s každým novým použitím. Rozezná tak například rostoucí dětské prsty a přizpůsobí se jim. Zařízení přitom klade důraz nejen na vysokou úroveň bezpečnosti, ale i na uživatelskou jednoduchost, tudíž si snadno odemknou děti, senioři i lidé se zhoršenou motorikou. Biometrický přístupový systém se hodí pro všechny typy hliníkových i plastových vstupních dveří.

Podtrhněte krásu vašeho domu

Přečtěte si také

Prodejci Konfigurátor dveří