Podtrhněte krásu Vašeho domu!

Zpět na výpis článků
Design dveří by Novague
Články

Nadčasový design pro Váš dům

Vchodové dveře jsou vstupní bránou do každého domova. Máte možnost vybírat ze široké nabídky modelů z materiálů dřevo, plast, hliník a sklo. Hliníkové dveře odpovídají trendům, drží krok s moderní architekturou a jsou nejlepší volbou také z hlediska životnosti a odolnosti proti povětrnostním vlivům. U žádného jiného materiálu nedosáhnete takového designu, precizního provedení detailů a kombinace barev. Uspokojení najde i náročný zákazník, který chce pro svůj dům něco neobvyklého. Například špičkový český designér a držitel několika celosvětově uznávaných ocenění REDDOT MgA. Petr Novague navrhoval, pro českého výrobce PERITO, ucelenou řadu originálních dveří.

dvere-pro-nizk-pas-domyVstupní dveře pro nízkoenergetické a pasivní domy

Tepelně-izolační vlastnosti představují nejvýznamnější faktor při výběru nízkoenergetických a pasivních domů a týkají se jak stavebních materiálů, tak výplňových prvků a tedy i vchodových dveří. Hodnota tepelné prostupnosti se značí jako „Ud“. Aby tato hodnota u vchodových dveří splňovala požadavky pro pasivní domy, musí být pod 0,8 W / (m2K). Na tuto hodnotu má zásadní vliv i konstrukce a tloušťka použitého profilu včetně dveřního panelu. V nabídce je i, dnes velice často používané, prosklení trojsklem.

Odemkněte si dveře prstemNové technologie – odemkněte vlastním prstem!

Spolu s kvalitními dveřmi můžete svoji bezpečnost zvýšit i speciálními zámky se čtečkou otisků prstů. Inteligentní zabudovaný software má výbornou paměť a učí se s každým novým použitím. Rozezná tak například rostoucí dětské prsty a přizpůsobí se jim. Zařízení přitom klade důraz nejen na vysokou úroveň bezpečnosti, ale i na uživatelskou jednoduchost, tudíž si snadno odemknou děti, senioři i lidé se zhoršenou motorikou. Biometrický přístupový systém se hodí pro všechny typy hliníkových i plastových vstupních dveří.

 

 
 
Nový konfigurátor dvěří