Plavecké závody 2015

PERITO podporuje plavecké závody

Oblast zdravého životního stylu je v poslední době stále častějším tématem, který souvisí i s negativními signály o nedostatečném pohybu a sportovních aktivitách dětí v předškolním a školním věku.

Proto se i PERITO rozhodlo přispět k boji proti těmto negativním zvyklostem a podpořit organizátory plaveckých závodů ve Znojmě zaměřených právě na tuto věkovou skupinu.

 

Ve středu 17. 6. 2015 se v Městských lázních ve Znojmě konal již 5. přebor základních škol Znojemska v plavání. Záštitu nad tímto utkáním držel místostarosta města Znojma Jan Grois a senátor Ing. Pavel Štohl. Plavecké závody pořádala Plavecká škola Aquastart, která organizuje plaveckou výuku žáků základních škol na Znojemsku. Plaveckého přeboru se nakonec účastnilo 112 plavců z více jak 20 základních škol.

Plavci soutěžili ve třech ročníkových kategoriích (2004, 2005, 2006) na trati 25 metrů v libovolném stylu. Všichni účastníci obdrželi účastnické listy, drobné dárky a drobné občerstvení. Čtyři nejlepší obdrželi medaile, diplomy a ceny, na které finančně přispěla naše firma PERITO.

Do celorepublikového finále postoupili 4 finalisté – dva žáci třetích tříd Bazala Emil ze ZŠ  M. Krumlov Klášterní a Mareček Lukáš ze ZŠ Pražská, a žákyně Sedláková Barbora ze ZŠ Tasovice a Stehlíková Viktorie ze ZŠ Pražská. Tito čtyři budou reprezentovat náš region na celorepublikovém finále.

IMG_3806  IMG_3542  IMG_3566  IMG_3544

 

 
 
Nový konfigurátor dvěří