Domovská stránka /Blog / Černobílá elegance

Černobílá elegance

„Jedním z nejoblíbenějších barevných provedení vchodových dveří je elegantní bílá, která působí svěžím a luxusním dojmem. Světlou povrchovou úpravou neuděláte chybu z estetického ani z praktického hlediska.“

Tyto věty zazněly v úvodu schůzky u jednoho z partnerů společnosti PERITO, kterého navštívili novomanželé, kteří se rozhodli splnit si svůj sen a staví rodinný domek. Právě došli do fáze, kdy je potřeba řešit okna a vchodové dveře. Jejich představa byla jasná. Chtěli módní, elegantní, nadčasové a zároveň praktické řešení. Požadavky na vchodové dveře, které od páru vzešly, byly zcela konkrétní:

  • Dveře, které nemá každý a promění jejich dům v jedinečný
  • Barva, která nebude přitahovat sluneční paprsky, protože vchod jejich domu je orientovaný na jižní stranu
  • důležité bylo i praktické hledisko, a proto kladli důraz na nenáročnou údržbu
  • Líbí se jim také módní kovové aplikace a zajímavé doplňky

Hitem letošního roku je „Černobílá elegance“. Bylo hned jasné, že bílé nebo dokonce černobílé provedení naplní jejich očekávání a bude trefou do černého. Bílé provedení vchodových dveří otevírá široké možnosti výběru dveřních výplní napříč celým sortimentem společnosti PERITO. A ani nerezové nebo černé aplikace a doplňky nejsou v této nabídce problémem.

Možnost vidět konkrétní provedení v individuálních kombinacích nabízí PERITO přímo na webu v konfigurátoru. Díky tomuto nástroji si můžete dveře navrhnout podle vaší ideální představy. Zvolte si model, který se vám nejvíc líbí, vyzkoušejte různé povrchové úpravy, kombinujte s doplňky, rozhodně nepřehlédněte možnost překryvu křídla u řad ENTRY, SMART či DESIGN a spoustu dalšího, co vám usnadní výběr vysněných dveří. Přímo do konfigurátoru můžete vložit i vlastní fotografii domu a vyzkoušet, jak budou dveře zapadat do celkového vzhledu.

Partner PERITO s manželi prošel celou nabídku a ty oslovil jeden z našich bestsellerů, dveřní výplň RENATA EG, a zaujal je i extravagantnější model AMANDA ET. Ten by rozhodně splnil jejich požadavek na originalitu. Navíc možnost dvoubarevného provedení rozšiřuje škálu možností. Po krátkém zvažování model AMANDA ET vyhrál.

Po provedené montáži na stavbě přišla pozitivní zpětná vazba od zákazníků. Dveře se jim moc líbí a ocenili funkčnost ochranného obalu, který dveře na stavbě ochránil před reálným rizikem poškrábání.  I sousedům se dveře zalíbili a již také poptávají vchodové dveře PERITO!

Děkujeme za svěřenou důvěru a možnost podílet se na vzhledu Vašeho vysněného domova.

Černobílá elegance

Přečtěte si také

Prodejci Konfigurátor dveří