Jádro – složení vnitřního sendviče

Společnost PERITO dbá na to, aby všechny výrobky vždy odpovídaly nejvyšší kvalitě. Různé druhy sendvičů se liší použitými materiály a výztuhami, o které se informujte u svého dodavatele dveří.

Jádro Aslozeni-A

Jádro „A“ je tvořeno samotným extrudovaným polystyrenem. Toto jádro je plně dostačující pro použití ve všech typech HPL / ALU výplní a je zbytečné volit jádro jiné. Zbytečně se zvyšuje tepelná prostupnost výplně a zvyšuje se také cena kompletního výrobku.
U výplní plastových je toto jádro dostačující u všech bílých variant s menší plochou prosklení. V případě větší plochy prosklení ( Stela S2, S3 , Eva S8 atd. ) doporučujeme zvolit jádro „D“.

 

Jádro Bslozeni-B

Jádro „B“ je lepeným sendvičem ve složení 2 desek z extrudovaného polystyrenu , mezi nimiž je vlepena hliníková plotna o síle 1 mm. Toto jádro má zvýšenou bezpečnostní odolnost, tato ovšem není doložena certifikátem. Certifikát bezpečnosti je možné získat pouze pro kompletní vchodové dveře, ne pro samotnou dveřní výplň. Jádro se používá pouze pro hladké bílé desky PVC o rozměru 2000×1000 mm.

 

Jádro Dslozeni-D

Jádro „D“ je je vyrobeno kombinací extrudovaného polystyrenu a polyuretanové desky o síle 10 mm. Tato skladba vykazuje optimální pružnost a pevnost jádra, je tedy ideální pro použití v „rizikových“ plastových dveřních výplních s povrchovou úpravou dekoru dřeva.

Tepelné prostupnosti – příklady jednotlivých typů DV PERITO

Deklarace-PERITO-20121-2_v

 
 
Skleněné vchodové dveře Glass